Home
Časopis ASB vychází česko-anglicky

Časopis ASB – architektura, stavebnictví, bydlení začalo vydavatelství Jaga Media, s.r.o., tisknout v dvojjazyčné, česko – anglické verzi.

Jako první se ke čtenářům v dvojjazyčné podobě dostalo šesté letošní číslo, které vyšlo 3. září. Většina stěžejních článků je do angličtiny přeložena celá, ostatní jsou opatřeny anglickým výtahem.

Profil časopisu ASB se přizpůsobuje potřebám stavebního trhu a zároveň reaguje na dynamický vývoj vydavatelství Jaga Media. V minulém roce, zároveň se vznikem časopisu Realizace staveb, se proto částečně změnila i orientace časopisu ASB, který se nyní v ještě větší míře věnuje architektuře a designu, stavebním investicím, developmentu a bydlení. Byl modernizován také layout časopisu, který je dynamičtější a klade větší důraz na obrazovou část.

ASB je časopis pro odborníky (pro komunikaci B2B). Ročně vychází 10 čísel, každé v nákladu 10 000 výtisků, které jsou distribuovány prostřednictvím direct mailingu. Titul je zařazen do auditu ověřování nákladů tisku České republiky ABC ČR (Audit Bureau of Circulation). Jak časopis ASB, tak i další odborný B2B titul vydavatelství Jaga Media Realizace staveb a Inženýrské stavby jsou jediné nedotované odborné časopisy z oboru architektury, stavebnictví a developingu auditované v systému ABC.

- jef -
Publikováno: 04.09.2007     Poslední aktualizace: 04.09.2007

Mám zájem o zasílání informací o nových článcích a změnách na serveru na e-mail:
Chci poslat známému odkaz na tento článek e-mailem:


Provozováno na m@gnetpro