Home
Pro FINEP bude pracovat Ogilvy PR

Developerská skupina FINEP si vybrala pro spolupráci při komunikaci s veřejností mezinárodní agenturu Ogilvy Public Relations. FINEP plánuje expanzi do zahraničí.

Hlavním úkolem Ogilvy PR bude realizace strategie zaměřené na komunikaci ambiciózních plánů společnosti FINEP v nejbližších letech.

FINEP plánuje výrazně rozšířit své služby zákazníkům a expandovat i na zahraniční trhy. V rámci své ambiciózní strategie se snaží výrazně profesionalizovat svoji korporátní i produktovou komunikaci a spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru.

„Ogilvy PR nás ve výběrovém řízení přesvědčila především rozsahem a komplexností svého návrhu komunikační strategie pro nejbližší 2 roky,“ řekla Pavla Temrová, tisková mluvčí společnosti FINEP.

Vedle Ogilvy PR využívá proto FINEP služeb společnosti MediaCom, která se zabývá strategickým mediálním plánováním, a reklamní agentury Young & Rubicam.

„Společnosti FINEP poskytujeme nejen služby v oblasti strategického mediálního plánování a nákupu, ale zároveň společně řešíme i netradiční formy komunikace vůči cílovým skupinám,“ řekla Petra Pipková, ředitelka společnosti MediaCom.

Zaměření společnosti FINEP na hledání netradiční formy komunikace odlišující se svým pojetím od zbytku trhu, potvrzuje také Svatopluk Jírů, ředitel Young & Rubicam: „Spolupráce se společností FINEP pro nás neznamená jen další přírůstek v řadách spokojených klientů. Je to příležitost vytvořit výjimečnou reklamu mezi developerskými společnostmi, jejichž komunikace se do teď podobaly jako vejce vejci.“

- toy -Publikováno: 10.03.2008     Poslední aktualizace: 10.03.2008

Mám zájem o zasílání informací o nových článcích a změnách na serveru na e-mail:
Chci poslat známému odkaz na tento článek e-mailem:


Provozováno na m@gnetpro