Home

Elektronický deník Svět hospodářství je přímým pokračovatelem oblíbeného týdeníku Svět hospodářství, který byl vydáván od roku 1960 do července 2001. K jeho klíčovým tématům patří makroekonomické zprávy ze světové i domácí ekonomiky, zprávy o tuzemských a zahraničních podnicích a bankách, finanční zprávy, a od druhé poloviny 90. let také podrobné, komentované zprávy o dění v Evropské unii.

Elektronická verze Světa hospodářství začala vycházet v září 1999. Postupně přešla z týdeníku na denně aktualizovaný, hospodářsko-publicistický magazín, rozrostla se o specializované informace z bankovnictví, nabídla čtenářům přímé propojení s obchodním rejstříkem, finanční slovník a další užitečné informace.

Největší zájem uživatelů zaznamenal server Svět hospodářství v době zasedání MMF a SB v Praze, kdy jej navštěvovalo více než 500 lidí za den. V současné době se čtenost Světa hospodářství pohybuje ve všedních dnech v průměru mezi 230 a 500 IP denně.

Server Svět hospodářství můžete najít na adresách www.hospodarstvi.cz a www.svethospodarstvi.cz. Redakce Světa hospodářství nemá své sídlo. O provoz serveru se stará společnost SH media, spol. s r.o. Za obsah deníku odpovídá Jan Ferenc. Kontaktovat nás lze prostřednictvím e-mailu z hlavní stránky Světa hospodářství (tlačítko Napište nám), nebo písemně na adresu:

SH media, spol. s r.o.
Krátká 419/39
Praha 10 108 00

Mám zájem o zasílání informací o nových článcích a změnách na serveru na e-mail:
Chci poslat známému odkaz na tento článek e-mailem:


Provozováno na m@gnetpro